dentalis.com.tr

Kullanım Sözleşmesi

Bu sayfa site Kullanım Sözleşmesi ile ilgili güncel bilgi, bildirim ve koşulları içermektedir.

  • dentalis.com.tr web sitesi ve ilgili mikro sitelerine erişimde bulunan kişi ya da kişiler işbu “Kullanım Sözleşmesi” metnini kabul etmiş olmaktadır.
  • İlgili sitelerde yer alan bilgiler hiçbir zaman hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz.
  • Sitelerde bulunan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.
  • Sitelerde yer alan materyaller izinsiz kopyalanamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.
  • Sitelerde yer alan bilgilere yetkisiz olarak erişmek, değiştirmek, bozmak veya erişimi engellemek hukuki ve cezai yaptırımlara neden olacaktır.
  • Sitelerde bulunan bilgilerin güncellenmesi, silinmesi veya düzenlenmesi DENTALİS Klinik yönetimi veya yetki verdiği kişi veya kuruluşlar tarafından yapılır.
  • Sitelerdeki bilgilerin güncellemesi sırasında sitede olabilecek muhtemel yanlışlık, eksiklik ya da değişikliklerden dolayı DENTALİS Klinik sorumlu tutulamaz.
  • İletişim Formları ile paylaşmış olduğunuz kişisel (telefon ve e-posta) bilgiler 2048 Bit SSL sertifikası ile korunmaktadır ve tarafımıza ilettiğiniz bilgiler üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmamaktadır.

Bu Kullanım Sözleşmesi, 01 Ağustos 2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere yürürlüğe girecek olup, gelecekte bu maddede ilan edildikten hemen sonra yürürlüğe girecek olan hükümlerindeki değişiklikler haricinde yürürlükte kalacaktır. Kullanım Sözleşmemizi herhangi bir zamanda güncelleme veya değiştirme hakkımız saklıdır ve bu Kullanım Sözleşmesini düzenli olarak kontrol etmelisiniz. Bu sayfadaki Kullanım Sözleşmesinde herhangi bir değişiklik yapıldıktan sonra hizmeti kullanmaya devam etmeniz, değiştirilmiş Kullanım Sözleşmesine uymak ve bunlara uymak için yaptığınız değişiklikleri ve onayınızı kabul etmenizi sağlayacaktır. Bu Kullanım Sözleşmesinde önemli değişiklikler yaparsak, bize sağladığınız e-posta adresi aracılığıyla veya sitemize önemli bir not ekleyerek sizi bilgilendireceğiz.

Kullanım Sözleşmesi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın!