Uzm. Dr. Dt.

Esma BOYSAN ÖZTÜRK

Diş HekimiDENTALİS ANTALYA

İLETİŞİM BİLGİLERİ


+90 242 332 26 26

infoantalya@dentalis.com.tr

Randevu Formu

1982 yılında Ankara’da doğmuştur. Ankara Bahçelievler ilk ve ortaokulu sonrasında Ankara Sokullu Mehmet Paşa süper lisesinden mezun olduktan sonra 2000 yılında Gazi Üniveristesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı lisans ve sonrasında 2005 yılında Gazi Üniversitesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim dalında doktorasına araştırma görevlisi olarak başlamıştır. Uzmanlık eğitimi süresince Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde KBB,  Acil Servis,  Anestezi ve Reanimasyon Anabilim dallarında rotasyon eğitimlerini başarıyla tamamlamıştır.
Greft Materyallerinin Yönlendirilmiş Kemik Rejenerasyonu Üzerine Etkisi konulu doktora teziyle 2010 yılında Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi dalında uzmanlığını almıştır. Aynı yıl Amerika’da Michigan University Hospital’da Oral and Maxillofacial Surgery  departmanında externship yapmıştır. Bir çok ülkede eğitim ve kongrelere katılmıştır.
2011-2013 yılları arasında Antalya Medicalpark hastanesinde Çene Cerrahı olarak çalışmıştır. 2013 yılı Kasım ayından itibaren kurucusu olduğu Antera Diş Kliniği bünyesinde hastalarına hizmet vermektedir.İmplantoloji, yetersiz çene kemiklerinde kemik greftleme, çene kistleri, gömülü dişler, ağız hastalıkları, ortognatik cerrahi, çene eklem problemleri ve tedavileri üzerine çalışmaktadır.
Yoga, Cross-fit, tenis sporlarıyla ilgilenmekte ve seyahat özel ilgi alanlarından biridir.